Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Sprzęt > Lightrider - "oświetlacz" rowerowy

Lightrider - "oświetlacz" rowerowy

Data: 2015-10-20
Źródło: Informacja własna

Czy kompaktowa lampka rowerowa, może robić coś poza oświetlaniem drogi - owszem, może oświetlać rowerzystę.

Lightrider Lightrider to niewielka lampka montowana do kierownicy. Jej innowacyjność to świecenie w obie strony. W kierunku jazdy, na drogę i w kierunku przeciwnym, tak by oświetlać rowerzystę. Oświetlenie działa w taki sposób, by nie razić rowerzysty. Dodatkowo efekt można spotęgować, ubierając odblaskową kamizelkę lub kurtkę.

Lampka wykonana jest z tworzyw sztucznych i świeci z mocą 110 lumenów.

Lightrider

W zestawie znajdziemy baterie AA lub kabel do ładowania USB (w zależności od wersji) oraz uchwyt do kierownicy (22-32mm). Obie wersje produktu świecą do 20 godzin, zaś czas ładowania wersji USB to 10 godzin.

Podstawowa cena produktu wynosi 29,99£. Na ten moment, zakupu można dokonać przez internet oraz w sklepach stacjonarnych w Anglii. Producent planuje podpisać umowy także ze sklepami w innych krajach, lecz jeszcze nie wiadomo, jakie to będą kraje. Planowane jest także wprowadzenie nowych wersji kolorystycznych (dotychczas dostępna tylko biała).

Czy produkt jest warty zainteresowania? W sumie tak, gdyż zwiększa nasze bezpieczeństwo, poza tym cena… jak na porządną lampkę, nie jest dramatyczna.

Daniel Ogiela

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!