Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Aktualności > Nowa wersja lampy przedniej Mactronic - Noise 02

Nowa wersja lampy przedniej Mactronic - Noise 02

Data: 2015-01-14
Źródło: Informacja prasowa

Noise 02 to nowa odsłona najmocniejszej przedniej lampy rowerowej polskiej firmy Mactronic. Atutami nowego modelu jest nie tylko potężne światło i długi czas pracy (zapewniany przez nowy akumulator o pojemności 2600 mAh), ale również nowoczesne, atrakcyjne wzornictwo (będące dziełem polskich projektantów)

(full) Mactronic Noise 02-mactronic_noise_02.jpg

Kształt lampki nawiązuje do nowego logotypu firmy Mactronic (który został zaprezentowany na początku 2014 roku). Sama bryła ma już z daleka komunikować, że lampka ta to Mactronic – symbol dynamicznej natury i aktywności, które podejmują użytkownicy marki.

Taki właśnie jest nowy Noise – dzięki załączonemu w komplecie uchwytowi na kask (poza tym na kierownicę) można go używać chociażby do ekstremalnych zjazdów downhill. Rowerzysta będzie miał pewność, że w ciemności oświetli sobie każde miejsce, na które skieruje się jego wzrok w czasie szybkiej jazdy w dół. Dzięki zastosowaniu diody CREE XM?L, która daje światło o jasności 500 lm oraz mocnej i skupionej wiązce nie umknie mu żaden szczegół – śliski korzeń, wystający kamień - a tym samym jazda będzie bezpieczniejsza.

Producent w odświeżonej lampie zastosował ładowalne ogniwo o pojemności 2600 mAh. Dzięki temu czas jej pracy wydłużył się do 2 godzin przy użytkowaniu w trybie maksymalnym; 3h w trybie wysokim; 4,5h w średnim; i aż 11 godzin w trybie niskim. Lampka posiada jeszcze tryb migający – często wybierany przez rowerzystów w czasie przemieszczania się po ulicach – który starczy na 5,5 godziny jeżdżenia. Ładowanie może odbywać się za pomocą kabla USB lub podłączenia do tradycyjnego gniazdka w każdym domu.

Akumulator zasilający Noise 02 jest wymienialny, a lampkę skonstruowano tak, aby jej otworzenie oraz wymianę ogniw można było wykonać bez potrzeby użycia jakichkolwiek narzędzi. Dzięki temu, posiadając zapasowe ogniwo można wymienić zużyte w dowolnym miejscu i dalej cieszyć się z przyjemności jazdy na rowerze. Lampa posiada wskaźnik niskiego poziomu baterii dzięki czemu rowerzysty nie zaskoczy nagła ciemność. Nie straszne są jej także mniej sprzyjające cyklistom warunki atmosferyczne – bryzgoszczelność Noisa 02 pozwala używać jej w czasie deszczu, lub zachlapać ją błotem w czasie ekstremalnego zjazdu z góry poza ubitymi szlakami.

Koszt odświeżonej lampy, która pod koniec stycznia pojawi się w sprzedaży, to około 315 zł. Producent dodatkowo zapewnia 5-letnią gwarancję (3 lata gwarancji na latarkę z wyłączeniem materiałów eksploatacyjnych i 2 lata darmowego serwisu pogwarancyjnego – płatność tylko za części, bez kosztów serwisowych).

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!