Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Sprzęt > Mactronic Street.01 - lampa z sensorem natężenia oświetlenia

Mactronic Street.01 - lampa z sensorem natężenia oświetlenia

Data: 2014-10-09
Źródło: Informacja prasowa

Mactronic STREET.01Na V Międzynarodowych Targach Rowerowych KIELCE BIKE EXPO 2014 firma Mactronic zaprezentowała nową, lampę rowerową STREET.01. Wyposażona jest ona w sensor oświetlenia i może automatycznie regulować siłę natężenie światła - dzięki temu w trakcie jazdy rowerzysta nie musi odrywać rąk od kierownicy aby zmienić tryb w lampie wraz ze zmianą warunków oświetlenia.

 

Mactronic STREET.01Źródłem światła w nowej lampie jest dioda Cree XP-E LED świecącą z maksymalną mocą 140 lm, zaś zasilanie zapewniają dwa akumulatory litowe, każdy o pojemności 1200 mAh.

Ładowanie lampki - podobnie jak w modelu Tripper czy Shout - odbywa się za pomocą kabla USB – co pozwala na ładowanie jej np. z komputera, w domu gdy surfujemy po sieci, czy z banku pamięci zabranego na kilkudniową wycieczkę.

 

(full) Mactronic STREET.01-mactronic_street_01_5.jpg

Strumień światła oświetli drogę w odległości do 100 metrów, a czas pracy urządzenia to od 6 do 10 godzin w zależności od natężenia światła.

(full) Mactronic STREET.01-mactronic_street_01_2.jpg

Czas jej ładowania wynosi 3 godziny, a poziom naładowania odczytać można ze wskaźnika poziomu baterii.

Mactronic STREET.01STREET.01 wykonany jest z połączenia tworzywa ABS oraz aluminium. Wraz z akumulatorami lampa waży 125 gram, a jej wymiary to: 80 x 48 x 100 mm. Ma bardzo nowoczesny, opływowy kształt, który w połączeniu z biało czarną kolorystyką nadaje lampie atrakcyjny wygląd.

Mactronic STREET.01Urządzenie spełnia wymogi normy IPX4 co zapewni jej bryzgoszczelność przy gorszej deszczowej pogodzie, która często zdarza się jesienią. Warto odnotować, że jest to kolejna, po WALLe II,  lampka tej marki, która uzyskała dopuszczenie do sprzedaży na rynku niemieckim.

 

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!