Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Sprzęt > Mactronic Citizen - nowa lampa rowerowa o mocy 300 lumenów

Mactronic Citizen - nowa lampa rowerowa o mocy 300 lumenów

Data: 2014-06-10
Źródło: Informacja prasowa

Mactronic CitizenFirma Mactronic – polski producent sprzętu oświetleniowego – wprowadził do oferty nową lampę rowerową: model Citizen. Urządzenie doskonale sprawdzi się zarówno na miejskich ścieżkach rowerowych, jak i podczas weekendowego wypadu za miasto – jest kompaktowe, generuje silne światło (300 lumenów) i można je szybko ładować za pośrednictwem złącza USB.

Źródłem światła w najnowszej lampie firmy Mactronic jest nowoczesna, wydajna dioda Cree XP-G, generująca światło o jasności 300 lumenów. Wykonana z solidnego tworzywa, wodoszczelna (IPX4) obudowa minimalizuje ryzyko uszkodzenia sprzętu i zachęca do jazdy w różnych warunkach pogodowych. Wbudowany akumulator szybko naładujemy za pośrednictwem portu USB – lampę można podłączyć do komputera lub typowej ładowarki do telefonu czy odtwarzacza MP3.

Mactronic CitizenCo ważne, starannie dobrany kształt wiązki sprawia, że lampa skutecznie oświetla drogę bezpośrednio przed kołem rowerowym, a także kilka metrów przed rowerem (a wycięcia z boku obudowy sprawiają, że rowerzysta jest widoczny również z tej strony). Użytkownik ma do dyspozycji 5 trybów pracy lampy (wysoki, średni, niski, migający, szybki migający). Domyślnie włącza się tryb średni - aby uruchomić tryb wysoki należy przytrzymać przycisk włączania. Maksymalny czas pracy (w trybie pulsacyjnym) to ok. 60 godzin.

Mactronic Citizen  mierzy zaledwie 66 x 29 x 22 mm i waży ok. 50 g. Lampę można w każdej chwili szybko i wygodnie zamontować na rowerze (lub zdementować) - dzięki elastycznemu, łatwemu w obsłudze zapięciu.

Cenę lampy ustalono na ok. 160 zł. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Mactronic CitizenMactronic Citizen

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!