Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Aktualności > Rowerowy Potop AZS

Rowerowy Potop AZS

Data: 2013-08-23
Źródło: Informacja własna

Bez względu na wiek i umiejętności kolarskie, wszystkich miłośników spędzania czasu wolnego na dwóch kółkach zachęcamy do przyłączenia się do akcji AZS oraz Stena Line by rzucić się za morze do Szwecji.
Przed uczestnikami Rowerowego Potopu AZS dwie noce zabawy na statku Stena Line i cały dzień na trasach rowerowych w Szwecji przygotowanych przez organizatorów. Na statku można wypocząć w wygodnej kabinie i odbudować zapas kalorii. Rano czeka na rowerzystów śniadanie – szwedzki stół, a wieczorem dla uczestników rejsu przygotowano dania w specjalnych cenach już od 15 zł!

Krótsze lub dłuższe trasy na szwedzkim lądzie oraz okolicznych wyspach sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających rowerzystów. Z czterech tras można wybrać tę, która najbardziej odpowiada doświadczeniu i kondycji. Jeśli koś nie chce się zbytnio forsować, polecić możemy rowerowy spacer po mieście, czyli 45 km relaksu - zwiedzając Karlskronę i jej najważniejsze atrakcje: Kościół Admiralicji, dzielnicę Björkholmen i centrum.

Gdyby jednak ktoś postanowił zmierzyć się ze szwedzkim szkierowym wybrzeżem oraz chciał wyskoczyć na pobliskie wyspy, zdecydowanie powinien wybrać 75-kilometrową trasę przez archipelag i skaliste wybrzeże. Dla bardziej wytrwałych przygotowano 95-kilometrowy rajd, z możliwością zwiedzenia przy okazji ciekawych miejsc i historycznych zabytków. A po wyczynach rowerowych wracamy na statek i bawimy się do rana w świetnym gronie różnych ludzi, których łączy rower!
(full) Rowerowy Potop AZS-rowerowy_potop_1.jpg

W cenie od 169 zł na osobę:

  • rejs promem;
  • transport roweru do Szwecji i z powrotem;
  • całodniowa wycieczka rowerowa na jednej z czterech tras (z własnym rowerem);  
  • śniadanie w formie szwedzkiego stołu;  
  • ubezpieczenie NW i KL;  
  • rozrywka na pokładzie (min.dyskoteka);  
  • miejsce w kabinie 2-os. Comfort Class z łazienką (2 noclegi);
  • koszulka.

Więcej informacji na stronie Stena Line.

(full) Rowerowy Potop AZS-rowerowy_potop_2.jpg

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!