Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Aktualności > Rowery Miejskie pedałują dla WOŚP!

Rowery Miejskie pedałują dla WOŚP!

Data: 2013-01-11
Źródło: Informacja własna

Rowery Miejskie pedałują dla WOŚP!Łącznie 15 specjalnych rowerów miejskich od marca będzie wyjeżdżać złotówki dla WOŚP. Operator systemów wypożyczalni rowerowych – Nextbike Polska – całkowity dochód z wynajmu „Orkiestrowych” rowerów w Poznaniu, Opolu i Wrocławiu, po zakończeniu sezonu 2013 przekaże na konto Fundacji. Ponadto Nextbike przekazał na licytację jedną ze swoich stacji w samym centrum Wrocławia.

Rowery Miejskie pedałują dla WOŚP!W oczekiwaniu na start nowego sezonu systemów rowerów miejskich (WRM, PRM i Opole Bike), ich operator, firma Nextbike Polska, postanowił dołączyć do grona firm wspierających Wielką Orkiestrę Świąteczną Pomocy. Już na początku marca na ulice Poznania, Wrocławia i Opola wyjedzie po pięć rowerów, oznaczonych barwami WOŚP. Dochód z ich wynajmu po zakończeniu sezonu zostanie przekazany na konto Fundacji Jurka Owsiaka. Tylko od miejskich rowerzystów zależy więc, jak duża będzie to kwota – żeby wspomóc szczytny cel, wystarczy wypożyczać właśnie te, charakterystyczne rowery.

Nextbike Polska przekazał również jedną ze swoich najpopularniejszych wrocławskich stacji na specjalną licytację fundacji WOŚP. Na aukcję „Twoja stacja rowerowa w centrum Wrocławia od Nextbike Polska” trafiła możliwość obrandowania (grafiką i tekstem) i nazwania jednej z 5 stacji Wrocławskiego Roweru Miejskiego. Ta oferta może zainteresować firmy, przedsiębiorstwa i organizacje, które chciałyby się zareklamować w atrakcyjny sposób, w prestiżowej lokalizacji, a równocześnie pomóc Orkiestrze, na której konto trafi wylicytowana kwota. Do wyboru zwycięzcy aukcji są następujące stacje:

  • Grodzka/ Most Uniwersytecki
  • Plac Grunwaldzki/DS „Kredka” i „Ołówek”
  • Hala Targowa
  • Plac Orląt Lwowskich
  • Plac Jana Pawła II

Licytacja prowadzona jest w popularnym serwisie Allegro, pod adresem:

http://aukcje.wosp.org.pl/twoja-stacja-rowerowa-we-wroclawiu-od-nextbike-i731979

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się
Brak komentarzy!