Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Imprezy > Debata w Warszawie: "Rowerzyści a inni uczestnicy ruchu drogowego. Kiedy dogonimy zachód?"

Debata w Warszawie: "Rowerzyści a inni uczestnicy ruchu drogowego. Kiedy dogonimy zachód?"

Data: 2015-06-15
Źródło: Informacja własna

W ubiegłym roku Stowarzyszenie Zdrowy-Rower.pl przeprowadziło projekt badawczy dotyczący bezpieczeństwa w ruchu drogowym, infrastruktury oraz turystyki rowerowej. Po zakończeniu badania powstał raport, który zostanie przedstawiony i omówiony podczas debaty:

"Rowerzyści a inni uczestnicy ruchu drogowego. Kiedy dogonimy zachód?"Debata będzie nawiązywała między innymi do danych, zawartych w raporcie. Poza tym zaproszeni przez nas goście, przedstawiciele kilku dyscyplin: naukowych, sportowych i społecznych będą przedstawiali swoje spostrzeżenia zawodowe, w nawiązaniu do danych wynikających z raportu.

Wyniki przeprowadzonego przez nas badania potwierdzają to, o czym mówi się od kilku lat. Rowerzyści nie czują się bezpiecznie na drodze, co przelewa się na wiele innych problemów. Dotyczących zarówno rowerzystów, jak i kierowców.Debata będzie dotyczyła głównie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, jednak nie da się tego nie połączyć z turystyką rowerową oraz rozwojem infrastruktury dla rowerzystów. Wszystkie te rzeczy wpływają na komfort jazdy cyklisty.

Jak jest naprawdę? Jak polscy rowerzyści czują się na drodze? Czego potrzebują? Co należałoby zmienić? Zachęcamy do pobrania darmowego biletu tutaj: http://zdrowyrower.evenea.pl

Debata odbędzie się w Warszawie we wtorek 16 Czerwca 2015, 15:30-17:00.

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!