Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
2014-10 Rowertour
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Aktualności > Nowa hurtownia rowerowa w Warszawie

 
Kup w sklepie

Nowa hurtownia rowerowa w Warszawie

Data: 2013-01-26
Źródło: Informacja własna

Bike life logoW lutym rusza stacjonarna hurtownia rowerów miejskich i akcesoriów rowerowych na warszawskich Włochach. Otwarcie nowej hurtowni Urban Life to dobra wiadomość dla właścicieli warszawskich sklepów rowerowych, którzy teraz mogą osobiście obejrzeć i ocenić towar, a następnie dokonać zakupu. Hurtownia znajduje się w dogodnej lokalizacji, na ulicy Parowcowej, w odległości zaledwie ośmiu kilometrów od ścisłego Centrum miasta.

Urban lifeTo jedyna stacjonarna hurtownia w stolicy oferująca tak szeroki asortyment części i akcesoriów do rowerów miejskich. Znajdziemy tu produkty cenionych i uznanych na całym świecie marek, takich jak Pashley, Batavus, Adriatica, czy Veli. W ofercie Urban Life jest także sprzęt Marwi Union – wiodącego producenta części zamiennych do rowerów miejskich oraz popularne rowerowe dodatki – zaprojektowane przez artystów i ręcznie wykonane akcesoria Bike Boutique.

Hurtownia czynna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Informacje o firmie

Spółka Urban Life Distribution to jedna z pierwszych w Polsce firm specjalizujących się w dystrybucji rowerów miejskich, części i akcesoriów oraz w obsłudze sklepów rowerowych na terenie całego kraju.

Urban Life powstała w kwietniu 2011 roku w odpowiedzi na potrzeby klientów poszukujących wysokiej jakości rowerów miejskich oraz profesjonalnego serwisowania. Firma zapewnia kompleksową obsługę sklepów specjalizujących się w sprzedaży lifestyle’owych rowerów przystosowanych do jazdy po mieście i akcesoriów, wyposażając swoich dystrybutorów w produkty cenionych i uznanych na całym świecie marek.

Urban Life stawia na rozwój oraz budowanie długofalowych relacji z partnerami biznesowymi. Dzięki doświadczeniu i zamiłowaniu zespołu do rowerów i miejskiego stylu życia, wszystkie produkty dystrybuowane przez spółkę są dostępne również dla szerokiego grona klientów detalicznych w sklepach rowerowych na terenie całej Polski.

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się
Brak komentarzy!