Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Aktualności > Zostań testerem i zdobądź kamerę akcji Garmin VIRB Elite

Zostań testerem i zdobądź kamerę akcji Garmin VIRB Elite

Data: 2014-05-24
Źródło: Informacja własna

Garmin VIRB EliteLubisz sport, aktywność na świeżym powietrzu? Zostań testerem najnowszej kamery sportowej Garmin VIRB Elite i zdobądź ją na własność.. Garmin zaprasza amatorów aktywnego wypoczynku do wzięcia udziału w akcji „Testuj Garmin VIRB”. Spośród chętnych przedstawiciele firmy Garmin wybiorą 15 testerów, którzy będą mieli możliwość przez okres 6 miesięcy korzystania z najnowszej kamery sportowej Garmin VIRB Elite. Po zakończeniu testów sprzęt może pozostać własnością uczestników. Wystarczy, że regularnie będą publikowali zarejestrowane przygody na stronie testujgarminvirb.pl.

O kamerach juz wcześniej pisaliśmy: Garmin VIRB w jakości HD - kamery dla aktywnych

Garmin VIRB EliteAby wziąć udział w akcji należy zarejestrować z się na stronie www.testujgarminvirb.pl do 31 maja 2014 i opisać swoją ulubioną dyscyplinę lub preferowaną formę aktywności. 

Wytrzymała i odporna Kamera Garmin VIRB Elite została zaprojektowana z myślą o wydajnej pracy w każdych warunkach – w powietrzu, na lądzie i wodzie. Mocna i wytrzymała obudowa jest odporna na wstrząsy, upadki i szarpnięcia. Zanurzona w wodzie na głębokość 1 metra kamera VIRB pozostanie szczelna przez 30 minut, co oznacza, że można ją zabrać wszędzie, niezależnie od pogody. Dla amatorów nurkowania dostępna jest specjalna opcjonalna obudowa, która zapewnia dodatkową ochronę kamery i umożliwi zejście na głębokość 50 metrów.

Zarejestruj rzeczywistość

Kamera VIRB Elite ma wbudowany akcelerometr, wysokościomierz oraz moduł GPS, dzięki którym można tworzyć własne profile nagrywania uwzględniające najważniejsze dane. Łączność ANT + pozwala sparować kamerę VIRB z innymi produktami firmy Garmin, aby rejestrować tętno, tempo, siłę oraz temperaturę otoczenia. Dzięki temu, np. podczas skoku ze spadochronem zarejestrowany zostanie nie tylko obraz, ale również wysokość i tętno skoczka przed, w trakcie i po skoku. Korzystając z VIRB Elite podczas szaleństw na stoku zarejestrujemy dodatkowo naszą prędkość i pozycję.

Długi czas pracy na baterii

Bateria litowo-jonowa o pojemności 2000 mAh zapewnia zasilanie przez ponad 3 godziny. Baterię można łatwo wymienić i kontynuować nagrywanie. Kamera VIRB Elite obsługuje karty microSD o pojemności maksymalnie 64GB, które pozwalają nagrywać materiały w jakości HD 1080p (Zalecana klasa 10. Karta do nabycia osobno).

Obraz w jakości HD 1080P
Oprócz trybu nagrywania obrazu 1080p z szybkością 30 klatek/s, VIRB Elite oferuje także możliwość dostosowania rozdzielczości i prędkości nagrywania do 120 klatek/s w celu uzyskania efektownego, niezwykle wyraźnego obrazu w zwolnionym tempie. Dzięki zastosowaniu 16-megapikselowej matrycy CMOS uzyskano najwyższą jakość filmów przy zachowaniu rozsądnej wielkości plików, co z kolei umożliwia łatwiejszą edycję i udostępnianie. Użytkownicy maja do wyboru wiele trybów wideo o następujących rozdzielczościach: 1080p przy 30 klatkach/s, 960p przy 48 klatkach/s, 720p przy 30/60 klatkach/s, 848 x 480 pikseli przy 120 klatkach/s. Dzięki funkcji automatycznej stabilizacji obrazu (DIR) oraz korekcji zniekształceń obiektywu (LDC), zarejestrowany materiał jest wyraźny niezależnie od tego w jakich warunkach został nagrany. Szerokokątny obiektyw Widev? zapewnia trzy tryby rejestrowania: szeroki, średni i wąski. Dzięki temu można rejestrować ujęcia z bliska, portrety oraz pejzaże.

Łączność ANT+ i Wi-Fi

Pracą kamery można sterować zdalnie za pośrednictwem zgodnego urządzenia Garmin GPS (ANT+) lub smartfonu z zainstalowaną aplikacją VIRB™ (Wi-Fi). Łączność ANT+ pozwala również na bezprzewodowe połączenie kamery z opcjonalnymi czujnikami firmy Garmin, takimi jak czujnik tętna,  czujnik prędkości, czy czujnik temperatury.

VIRB jest najnowszym produktem firmy Garmin z segmentu outdoor, który skupia się na rozwijaniu technologii i rozwiązań poprawiających jakość wypraw turystycznych. Niezależnie od tego, czy grasz w golfa, chodzisz po górach, polujesz czy jesteś entuzjastą geocachingu – urządzenia Garmin outdoor są doskonałym uzupełnieniem ekwipunku zarówno zaawansowanych jak i początkujących amatorów wypraw turystycznych.

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!