Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Aktualności > Akcja 1,5 metra do zycia

Akcja 1,5 metra do zycia

Data: 2013-01-30
Źródło: Informacja własna

Akcja 1,5 metra do życiaŚwiat rowerzystów wciąż się powiększa. Na drogach jest nas coraz więcej, co niesie za sobą nowe wyzwania. Tymczasem w mediach funkcjonują jedynie tematy fotoradarów. W ostatnim czasie na drogach zginęli dwaj sławni przedstawiciele „świata rowerowego”: Inaki Lejaretta i Burry Stander - obaj zostali potrąceni przez samochody podczas treningów na drodze publicznej. 

By mogli żyć zabrakło jedynie 1,5 metra... Zachowanie tej odległości od mijanego rowerzysty pozwala na bezpieczne uczestnictwo w ruchu drogowych zarówno dla tych na dwóch, jak i czterech kółkach.
 
Akcja 1,5 metra do życiaZainteresujmy się bezpieczeństwem, zainteresujmy się życiem, zainteresujmy się akcją "1,5 metra do życia"!

Po tragicznych wydarzeniach Orbea (jeden z czołowych producentów rowerów) wspólnie z rodziną Inakiego Lejaretta utworzyła fundację na rzecz poprawy świadomości kierowców w celu ochrony i zwiększenia bezpieczeństwa dla rowerzystów.

W Polsce akcja jest prowadzona przez dystrybutora marki Orabea firmę Pol-Sport. Każdy może otrzymać naklejkę "1,5 metra" - wystarczy zgłosić się pod adres 1.5metradozycia@pol-sport.com (naklejki dostępne będą od marca 2013). Odbiór naklejek będzie realizowany w  sklepach współpracujących z firma Pol-Sport.  http://www.pol-sport.com/file/sklepy oraz na wszystkich edycjach Bike Maratonu organizowanego przez Maćka Grabka http://www.bikemaraton.com/imprezy
 

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się
Brak komentarzy!