Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Sprzęt > Nowy kufer do transportu rowerów Thule RoundTrip

Nowy kufer do transportu rowerów Thule RoundTrip

Data: 2014-09-30
Źródło: Informacja prasowa

Thule RoundTripKufry rowerowe Thule RoundTrip Pro oraz RoundTrip Transition od momentu swojej premiery w ubiegłym roku zdobyły szereg nagród oraz pozytywnych recenzji użytkowników i specjalistów – dzięki przemyślanej konstrukcji, wygodzie użytkowania i nowatorskim rozwiązaniom. Teraz do dwóch modeli dołącza trzeci: lżejszy, składany kufer Thule RoundTrip Traveler.

Nowy kufer jest wykonany z odpornego na uszkodzenia nylonu wzmocnionego techniką ripstop, zaś w środku wykończony jest solidnym, łatwym do utrzymania w czystości brezentem.

Zastosowano w nim te same nowatorskie rozwiązania, które znane są z modeli Pro oraz Transition – czyli przede wszystkim zintegrowany stojak montażowy, który podczas transportu stabilizuje rower w kufrze, zaś po dotarciu na miejsce przeznaczenia ułatwia wygodne złożenie roweru.

(full) Thule RoundTrip-thule_roundtrip_traveler_jpg_14d044_0411.jpg

Projektując model RoundTrip Traveler specjaliści z Thule skupili się na komforcie obsługi. Kufer został wyposażony w zewnętrzną kieszeń na koła (zmieszczą się w nim nawet koła 29-calowe) i liczne dodatkowe kieszenie oraz przegrody wewnętrzne, ułatwiające transportowanie i organizowanie drobnych przedmiotów. Zintegrowane kółka i liczne uchwyty pozwalają na wygodne transportowanie kufra na lotnisku, dworcu kolejowym itp.

Kufer Thule RoundTrip Traveler był oficjalnie prezentowany podczas targów Eurobike we Friedrichshafen (27 – 30 sierpnia 2014), zaś do sklepów trafi w lutym 2015 r. Mielismy go także okazje oglądać podczas targów Bike Expo w Kielcach

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się
Brak komentarzy!