Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Sprzęt > Thule ProRide 598 w kolorach

Thule ProRide 598 w kolorach

Data: 2015-12-10
Źródło: Informacja prasowa

Thule świętuje premierę nowej wersji bagażnika Thule ProRide 598 – prezentując jego limitowaną, kolorową edycję.

W przyszłym roku na rynek trafi nowa, udoskonalona wersja najpopularniejszego bagażnika rowerowego na świecie - Thule ProRide. Aby uczcić ten fakt, firma Thule przygotowała limitowaną edycję nowego bagażnika, w ramach której Thule ProRide 598 dostępny jest w 10 wersjach kolorystycznych. Można go kupić tylko do 20 grudnia, wyłącznie na stronie Thuleproride.thule.com. Z zakupem warto się pospieszyć – dostępne są tylko 1942 sztuki.

Thule ProRide 598 w kolorach

Jak uczynić najlepszy bagażnik rowerowy na świecie jeszcze lepszym? To kwestia dbałości o szczegóły. W nowym modelu ProRide 598 udoskonaliliśmy praktycznie wszystkie funkcje i elementy klasycznej wersji 591, wynosząc go na zupełnie nowy poziom” – komentuje Eric Norling, director product management w Thule.

Thule ProRide 598 w kolorach
Nowa wersja popularnego ProRide’a może przewozić rowery o wadze do 20 kg i została wyposażona w nowy system automatycznego ustawianie roweru w odpowiedniej pozycji podczas montażu (dzięki odpowiednio zaprojektowanym uchwytom na ramę oraz koło), nowy mechanizm zabezpieczania roweru (pokrętło pozwala na precyzyjne ustawienie siły dokręcenia uchwytu ramy i sygnalizuje poprawne zamontowanie) oraz opcję łatwego przełożenia bagażnika na drugą stronę dachu (bez konieczności użycia narzędzi).

Thule ProRide 598 w kolorach

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!