Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Aktualności > Ścieżka rowerowa z Górek Noteckich do Przysieki

Ścieżka rowerowa z Górek Noteckich do Przysieki

Data: 2009-04-14
Źródło: gazetalubuska.pl

Już w kwietniu ma ruszyć budowa ścieżki rowerowej z Górek Noteckich do Przysieki

Przetarg na ścieżkę pieszo-rowerową w gminie Zwierzyn z Górek Noteckich do Przysieki wygrała firma Sanitar z Gorzowa. Po remoncie ma być tu znacznie bezpieczniej.

Do przetargu stanęły cztery firmy. Zaproponowały ceny od 740 tys. zł do 1,05 mln zł. - Po spełnieniu wszystkich wyznaczonych przez nas kryteriów, przy wyborze najlepszej oferty, w 100 proc. kierowaliśmy się ceną - tłumaczyła nam Magdalena Mańdzij, inspektor ds. promocji gminy.

Wygrał Sanitar z Gorzowa z sumą 740 tys. zł. Przypominamy: kalkulowano, że ta suma może sięgnąć miliona złotych. Na ścieżkę zapewniono pięć lat gwarancji. - Robotnicy powinni wejść na budowę już w połowie kwietnia. Prace muszą skończyć do końca października - mówiła inspektor Mańdzij. To jedna z większych inwestycji zaplanowanych na ten rok w gminie Zwierzyn.

Ścieżka będzie biegła od okolic szkoły w Górkach Noteckich do świetlicy wiejskiej w Przysiece. Ułatwi ona też dojazd do pobliskiego jeziora Żwirek. Jej długość to 2,8 km. W tym miejscu już w zeszłym roku zrobiono pół kilometra trasy.

Czytaj dalej na stronach gazetalubuska.pl
KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się
Brak komentarzy!