Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Sprzęt > Kross 2014 - modnie i wygodnie

Kross 2014 - modnie i wygodnie

Data: 2013-07-17
Źródło: Informacja własna

Kross 2014 - ModoUchylamy rąbka tajemnicy, dotyczącej najnowszej kolekcji rowerów polskiej firmy KROSS. Na początek zupełnie przebudowana linia rowerów Modo - stworzona z myślą o Paniach ceniących sobie styl i wygodę.

Seria MODO, która pojawiła się w 2012 roku należy do grupy City. Jak zapewnia Tomasz Świerczyński specjalista ds. marketingu w Kross: "Nie są to typowe rowery miejskie -  powstały one z myślą o relaksie i mają za zadanie dostarczyć maksimum komfortu, będąc przy tym modnym dodatkiem, który uzupełni miejską stylizację każdej kobiety podążającej za trendami"

Specjalnie wyprofilowana, wykonana z materiału Performance Alu rama ułatwia wsiadanie i zsiadanie z roweru. Idealnie dobrane odległości miedzy ergonomicznym siodełkiem a szeroką i giętą kierownicą zapewniają wygodną pozycję zarówno podczas weekendowej wycieczki, jak i codziennej jazdy po mieście. Wszystko to powinno gwarantować dopasowanie do indywidualnych potrzeb każdej, nawet najbardziej wymagającej, kobiety.

Czytaj więcej: Kross 2014

"Rowery MODO powstały z myślą o dojrzałej, świadomej swojego wyboru użytkowniczce, która kocha klasykę, ale zachowała w sobie sporo młodzieńczej radości. Stonowane barwy przeplecione są gdzieniegdzie modnym, neonowym kolorem, który jest jak oczko puszczone w stronę odbiorcy. Ale nie tylko kolor był priorytetem w tym projekcie. Nietrudno zauważyć moją fascynację sztuką z okresu secesji - postanowiłam połączyć zainteresowania z funkcjonalnością" – wyjaśnia Klaudia Jarocka z działu R&D firmy Kross, projektantka nowych rowerów.

Do tej pory w grupie Modo mogliśmy znaleźć 3 modele: Od Modo 1.0 do Modo 3.0. Firma postanowiła zmienić nazewnictwo i teraz w tej linii znajdziemy cztery jednoślady:Tresse i Bissette, na 28-calowych kołach, wyposażone odpowiednio w 21 i 24 biegowy napęd Shimano, oraz Silk i Satine, na mniejszych 26 calowych obręczach (które pozwolą się łatwo prowadzić Paniom o niższym wzroście) i analogicznej konfiguracji przerzutek. Wszystkie modele są wyposażone w niezawodne i proste w obsłudze hamulce Kross V-brake oraz najwyższej klasy siodełka Selle Royal.  A o to jak się prezentują:

Kross 2014 - ModoKross 2014 - Modo

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!